Dupljak favorit za priznanje Trener godine

Trener, čiji takmičari ove godine osvajaju sve što se osvojiti može, sa pravom nosi ulogu favorita za osvajanje priznanja Trener godine koju dodeljuje Sportski savez Novog Pazara.

Godinama unazad Husein Dupljak i njegovi kikbokseri na najbolji način predstavljaju Novi Pazar svojim rezultatima. Samo u ovoj godini, izabranici trenera Dupljaka, osvojili su  56 zlatnih, 27 srebrnih i 30 bronzanih medalja. Na medjunarodnim takmičenjima kikbokseri ovog trenera osvojili su 19 zlatnih, 9 srebrnih i 6 bronzanih medalja.

Medaljama su se okitili i na  Svetskom i Evropskom kupu, a najsvežiji uspeh je zlato Saide Bukvić i srebro njenog brata Sedada na prvenstvu Evrope nastupajući za reprezentaciju Srbije.

Svi ovi rezultati sa pravom trenera Dupljaka  svrstavaju u sami vrh za priznanje Trener godine.

Gradonačelnik Novog Pazara Nihat Biševac rekao je da su zlato i srebro kikboksera sa Evropskog prvenstva upotpunili bogatu kolekciju medalja, koje su sportista iz tog grada osvojili na najvećim takmičenjima.