Još jedan lud tiket pogođen u Novom Pazaru!

1895

Kad nekog baš hoće, onda ne postoji nepremostiva prepreka.

To je bio slučaj u utorak sa kladiocem iz Novog Pazara koji je tipovao GG na osam utakmica, a na čak tri ovaj tip prošao je zahvaljujući pogocima u poslednjim trenucima susreta…

U Seriji B, Čezena je u drugih 45 minuta razmontirala Benevento i vodila je sa 4:0. Delovalo je da gosti nemaju volje ni za šta, i da samo čekaju da se meč završi, ali su u 90. minutu uspeli da postignu počasni pogodak za 4:1, i za prolazak tipa GG.

U Kupu Azije saudijski Al Fateh ugostio je iranski Esteglal i do 85. minuta bilo je 0:0. Tada su domaći poveli, a gosti su uspeli da izjednače u 90+1!

I na kraju, u Južnoj Africi, Seltik je ugostio ekipu Hajlendsa i stekao prednost od 1:0 u 58. minutu. Delovalo je da je to to, ali je u 90+4 gost uzvratio udarac i poravnao na 1:1 za prolazak tipa GG.

Na uloženih 2.000 dinara s kvotom 144,58 dobitak iznosi 346.993 dinara, uključujući MOZZART BONUS od 57.833 dinara, odnosno 20% na osam parova bez igre konačan ishod.