Kapiten Ljajić brojao do četiri / Video

Italy Soccer Serie A
“Viola” ne mora da brine za napadački skor, otišao je Jovetić, ali je Ljajić na pravom putu da ga zameni, postigao je četiri gola u pobedi nad Trentinom (9:0).

Fiorentina je u Trentu deklasirala domaćina, a nekadašnji fudbaler Partizana je poneo kapitensku traku u drugom poluvremenu i gotovo sam pobedio protivnika.

Ljajić je najveću podršku imao u Đuzepeu Rosiju, koji je zabeležio het-trik, a u listu strelaca su se upisali i Manuel Paskval i Aleksandar Jakovenko.

Najzvučnije pojačanje Fiorentine, Nemca Marija Gomesa nije hteo pogodak, dva puta je pogađao stativu, a u drugom poluvremenu se u timu iz Firence Nenad Tomović.

Ljajic je član Fiorentine postao 2010. godinei od tada je u Seriji A nastupio 78 puta, uz 15 golova i 14 asistencije.