Naši odbojkaši bez elite

Odbojkaši Spartaka pobedili su u Hali sportovau Subotici po treći put u playoutu odbojkaše Novog Pazara rezultatom 3:1, ukupno u seriji 3:0, čime su potvrdili svoj ostanak u društvu najboljih odbojkaških ekipa Srbije dok će Novopazarci i ove godine propustiti elitu.

IMG_1462

Posle prvog neizvesnog seta u kojem su odbojkaši Spartaka držali prednost do odlučujućeg poena u prvom setu. Novopazarci su lako došli do drugog seta u kojem je Spartak osvojio samo 10 poena (na prvi tehnički tajmaut se otišlo rezultatom 8:0 za O.K. Novi Pazar).

U trećem setu domaći odbojkaši ponovo dolaze do svoje prepoznatljive igre, osvajaju svoj drugi set, a zatim u sličnom ritmu i četvrti za konačnih 3:1 u meču i 3:0 u seriji.

Spartak – Novi Pazar junior  3:1
(25:21, 10:25, 25:15, 25:17)