Plavi poraženi na Karaburmi (Video)

fk_novi_pazar_wallpaper_hd_grunge_by_syndikata_np-d4r3eghFudbaleri Novog Pazara danas su poraženi od ekipe OFK Beograd rezultatom 1-0, Novi Pazar u odličnom izdanju imao je dosta prilika, dve na samom početku meča i prilika za kojom najviše žali Mladen Popović koji je uspeo da prebaci gol sa čitavia dva metra. Sve u svemu odlična utakmica na Karaburmi.  Plave je stigla kazna u drugom poluvremenu, bleda igra Novog Pazara u drugom poluvremenu bez pravih akcija kojim bi došli do gola domaćina i samo sa jednim šutem na gol. Beograđani su drugo poluvreme počeli dosta ofanzivnije, veći posed lopte im je omogućio više šansi za gol, to je uspeo da iskoristi Petar Grbić. Ostaje Novom Pazaru da žali za šansama iz prvog poluvremena i propuštenom prilikom Mladena Popovića, inače ovo je sedma utakmica Novom Pazaru da nije postigao gol na gostovanju.