Naslovna Sandžak Novi Pazar Pobeda za prvu poziciju na tabeli

Pobeda za prvu poziciju na tabeli

pobeda-za-prvu-poziciju-na-tabeli

Futsaleri Novog Pazar pobedeli su večeras ekipu niškog Winter sporta u uzbdljivoj utakmici rezultatom 2:1.

Gosti su poveli već od prvog minuta golom Petra Marjanovića i taj rezultat održali sve do 24. minuta u drugom poluvremenu.

Izjednačujući pogdak postigao je Ensar Redzović. Utisak je da su gosti bili zadovoljni i bodom pa su taktiku čuvanja rezultata i svog gola nastavili i u nastavku susreta.

Agresivnija igra Novog Pazar od starta drugog poluvremena urodila je plodom te su do prekreta došlo u 36. minutu kada je loptu u gol smestio Ninoslav Aleksić.

Od tada su Nišlije pokušale da otvorenijom igrom dodju do boda ali je rezultat ostao nepromenjen čime su Pazarci uknjižili nova tri boda i preuzeli lidersku poziciju na tabeli Prve futsal lige.