NOVI PAZAR – Reprezentativac Srbije u atletici Elzan Bibić rekao je danas da će na predstojećem Svetskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu nastupiti u disciplini 3.000 metara, iako je ispunio normu i na dvostruko kraćoj deonici. “Najpre me očekuju kvalifikacije, a mesta u finalu biće za 12 najboljih. Pokušaću da izborim finale na mom prvom nadmetanju sa najboljima na svetu. Odlučio sam se za 3.000 metara. Poslednju proveru imao sam na 1.500 metara na mitingu u Beogradu, gde se videlo da je tu i brzina”, rekao je Bibić. Novopazarac je priznao da s nestrpljenjem iščekuje Svetsko dvoransko prvenstvo u Beogradu i izrazio očekivanje da je dobro tempirao formu. “Imao sam dosta jakih međunarodnih mitinga i dosta provera. Bio sam bolji iz trke u trku. Svaka je donela i novi državni rekord. To je pokazatelj da sam na dobrom putu. Nadam se najboljem”, naveo je Bibić. Svetsko dvoransko prvenstvo u Beogradskoj areni biće održano od 18. do 20. marta. M. Minić
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
21.06
Obradović se vratio na klupu Panatinaikosa
19.06
Baćkulja produžio ugovor sa Novim Pazarom
19.06
Međedović prokockao četiri meč lopte u Kvinsu i ostao bez četvrtfinala
18.06
Švajcarska nadigrala BiH, stotine Novopazaraca pratile meč na Gradskom šetalištu
18.06
Fejsal Mulić potpisao za Novi Pazar i vratio se u plavo-beli dres
18.06
Nikola Mirković ne dolazi u Novi Pazar: potpisao za Smederevo 1924


