Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović čestitao je Dan Republike Srpske, navodeći da odlazak delegacije Vlade Srbije na proslavu u Banjaluku neće uticati na odnose Beograda i Sarajeva.Stefanović je rekao da će on i još neki predstavnici Vlade Srbije danas otputovati u Banjaluku na proslavu.
“Mi idemo da čestitamo praznik i ne vidim nikakav problem u tome”, rekao je Stefanović za RTS.
On je naveo da Srbija čini sve da u regionu inspiriše stabilnost.
“Idemo u Banjaluku i čestitam praznik narodu Republike Srpske. Mi poštujemo BiH, ali imamo pravo da volimo Republiku Srpsku”, napomenuo je Stefanović.
On je dodao da mu je žao što premijer Srbije Aleksandar Vučić, zbog boravka u Indiji, neće prisustvovati proslavi u Banjaluci.
KRIZA U BIH // Stefanović: Imamo pravo da volimo RS
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
21.06
Obradović se vratio na klupu Panatinaikosa
19.06
Baćkulja produžio ugovor sa Novim Pazarom
19.06
Međedović prokockao četiri meč lopte u Kvinsu i ostao bez četvrtfinala
18.06
Švajcarska nadigrala BiH, stotine Novopazaraca pratile meč na Gradskom šetalištu
18.06
Fejsal Mulić potpisao za Novi Pazar i vratio se u plavo-beli dres
18.06
Nikola Mirković ne dolazi u Novi Pazar: potpisao za Smederevo 1924


