Delegacija Novog Pazara sa gradonačelnikom Nihatom Biševcem na čelu sutra će u Beogradu razgovarati sa načelnikom Sektora za vanredne situacije Predragom Marićem, pod čijom nadležnošću se nalazi Vatrogasno-spasilačka jedinica u Novom Pazaru. Tema sastanka biće veliki požar koji se dogodio u Novom Pazaru u subotu, koji je odneo tri žrtve.Za tragične posledice požara, mnogi su okrivili lokalnu Vatrogasno-spasilačku jedinicu, koja nije imala ni osnovnu opremu za gašenje požara na višespratnicama. Gradski štab za vanredne situacije, koji je u proširenom sastavu zasedao istog dana, nije usvojio izveštaj Vatrogasne jedinice, jer je bio u suprotnosti sa tvrdnjama očevidaca. Iste večeri zasedalo je I Gradsko veće kada je usvojen zaključak da dalegacija Novog Pazara zakaže sastanak u Ministarstvu unutrašnjih poslova, s ciljem unapređenja opremljenosti Vatrogasne jedinice, koja nije pod ingerencijom Grada.
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
24.06
Gotovo za njih: Prvih šest selekcija bez šansi za nokaut
23.06
Novi Pazar doveo Miljkovića: veliko ime, ali pitanje brzine na bekovskoj liniji
23.06
Veljko Paunović na korak od Al Itihada: FSS pred važnom odlukom
21.06
Obradović se vratio na klupu Panatinaikosa
19.06
Baćkulja produžio ugovor sa Novim Pazarom
19.06
Međedović prokockao četiri meč lopte u Kvinsu i ostao bez četvrtfinala


