Snežna vejavica i težak, mokar sneg izazvali su dosta problema u snabdevanju strujom u Polimskoj dolini. Protekle noći ceo Priboj je bio bez struje a danas su u prekidu dalekovodi u selima pa je bez struje oko 1.400 potrošača u pribojskom kraju. Zbog kvara na dalekovodu u Prijepolju bez struje je oko 500 potrošača iz planinskih sela Kaćeva i Crkvenih Toca, problema u u snabdevanju električnom energijom ima i u brodarevskom kraju.Povremeni jak vetar koji stvara snežne nanose stvara dodatne probleme na saobraćajnicama u višim predelima i selima oko Zlatara, Javora i Murtenice.
izvor PP Media
Bez struje oko 2.000 potrošača iz Prijepolja i Priboja
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
21.06
Obradović se vratio na klupu Panatinaikosa
19.06
Baćkulja produžio ugovor sa Novim Pazarom
19.06
Međedović prokockao četiri meč lopte u Kvinsu i ostao bez četvrtfinala
18.06
Švajcarska nadigrala BiH, stotine Novopazaraca pratile meč na Gradskom šetalištu
18.06
Fejsal Mulić potpisao za Novi Pazar i vratio se u plavo-beli dres
18.06
Nikola Mirković ne dolazi u Novi Pazar: potpisao za Smederevo 1924


