Jošanica ubedljiva na startu

Jošanica je savladala ekipu Loznice na Gradskom stadionu rezultatom 4:1, strelci za domaće bili su Smajović, Brunčević, Ibrahimović i Hadžibulić.

Golom Smajovića u 37. minutu poveli su domaći, gosti poravnali golom Gorana Matića. Ipak Brunčević u poslednjem minutu prvog dela postiže još jedan pogodak pa se na pauzu otišlo rezultatom 2:1.

U nastavku susreta Jošanica je pokazala da je daleko bolji tim od gostiju i sa još dva pogotka došla do ubedljive pobede.

Loznica je mogla da ublaži poraz ali je Koč odbranio je jedanaesterac u 78. minutu, koji je slabo izveo Stefan Tripković.

Nakon ovog kola Jošanica ima 29 bodova i četvrta je na tabeli. U sledećem kolu sastaće se sa ekipom Provo koja se nalazi u zoni ispadanja sa 18 bodova.