Odbojka, PLS: Novi Pazar siguran u Velikom Gradištu

Odbojkaši Novog Pazara pobedili su večeras u Velikom Gradištu domaći VGSK sa 3:1 u setovima, u meču drugog kola Prve lige Srbije.

Izabranici Almira Rugovca osvojili su prvi set sa 25:17, ali je domaćin uzvratio u drugom, koji je završen rezultatom 30:28 za VGSK.

Pazarci su treći i četvrti set rešili u svoju korist sa 26:24, odnosno 25:14, pa su stigli do trijumfa vrednog tri boda.

Novi Pazar je jedan od tri tima u Prvoj ligi Srbije sa dve pobede i maksimalnih šest bodova, uz leskovačku Dubočicu i Spartak iz Ljiga.

S druge strane, VGSK je plasiran između desetog i poslednjeg, 12. mesta sa učinkom od dva poraza, bez ijednog osvojenog boda.

Novopazarci u trećem kolu dočekuju ekipu Železničara iz Beograda, dok VGSK gostuje Novom Sadu.

M. Minić

The post Odbojka, PLS: Novi Pazar siguran u Velikom Gradištu appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.