Pazarci na pragu Evrope!

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas u gostima ekipu Jagodine sa 3:1 u utakmici 22. kola Super lige Srbije.

Novi Pazar koji je upisao i četvrtu uzastopnu pobedu u domaćem šampionatu, imao je bolje prilike za gol u prvom poluvremenu, a jednu od tih prilika iskoristio je Vladimir Radivojević u 20. minutu meča.

Jagodina je, s druge strane, odigrala slabo prvo poluvreme, ali je u nastavku meča uspela da dođe do izjednačenja preko Milana Đurića koji je u 75. minutu iskoristio penal.

Međutim, samo šest minuta novo vođstvo Pazarcima je doneo Danijel Mihajlović koji je nakon centaršuta Dejana Rusmira loptu skrenuo u sopstvenu mrežu.

Konačan rezultat postavio je Admir Kecap u 91. minutu meča.

Nakon ovog kola, Novi Pazar zauzima peto mesto sa 36 osvojenih bodova, jednim manje od četvrtoplasirane Vojvodine koju će u narednom kolu dočekati na Gradskom stadionu.