Velika pobeda u derbiju: Spartak – Novi Pazar 1:3

Odbojkaši Novog Pazara savladali su večeras ekipu Spartaka u Ljigu sa 3:1 u setovima, u derbiju devetog kola Prve lige Srbije.

Izabranici Almira Rugovca dobili su prvi set rezultatom 25:23, da bi domaćin uzvratio u drugom sa 25:20.

Pazarci su stigli do trijumfa vrednog tri boda posle 25:23 u trećem i 29:27 u četvrtom setu.

Tim iz Ljiga i dalje je drugi na tabeli sa skorom 7/2 , dok su Novopazarci trećeplasirani sa 6/3.

Novi Pazar, koji je vezao tri pobede, u desetom kolu dočekuje ekipu Kleka, a Spartak gostuje Novom Sadu.

M. Minić

The post Velika pobeda u derbiju: Spartak – Novi Pazar 1:3 appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.