Kombi Sportskog saveze Prijepolje, koji je prije nekoliko godina kupljen za oko 6,5 miliona dinara,a kupila ga je prethodna vlast, prodao je sudski izvršitelj na licitaciji po cijeni od 1,8 miliona.Imovina Sportskog saveza našla se na „dobošu” zbog namirivanja neisplaćenih zarada zaposlenih radnika. Vozilo je kupio sportski radnik Savo Pušica preko svog punomoćnika advokata Milana Drobnjaka iz Prijepolja.Dugovi ovog Sportskog saveza iznose blizu 2,5 miliona, tako da prodaja kombija pokrivao samo dio ovog iznosa.
izvor PP Media
OPŠTINA PRIJEPOLJE U HAOSU !!! Rasprodaja imovine da bi radnicima namirila neisplaćene zarade
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
21.06
Obradović se vratio na klupu Panatinaikosa
19.06
Baćkulja produžio ugovor sa Novim Pazarom
19.06
Međedović prokockao četiri meč lopte u Kvinsu i ostao bez četvrtfinala
18.06
Švajcarska nadigrala BiH, stotine Novopazaraca pratile meč na Gradskom šetalištu
18.06
Fejsal Mulić potpisao za Novi Pazar i vratio se u plavo-beli dres
18.06
Nikola Mirković ne dolazi u Novi Pazar: potpisao za Smederevo 1924


