Osnove i srednje škole na teritoriji grada Novog Pazara neće raditi sledeće nedelje.Prvi radni dan za učenike i nastavnike je 25. februar 2019. Odluka je donijeta na inicijativu članice Gradskog vijeća Ulfete Demčović a po preporuci Savjeta za zdravlje i Saveta za javno zdravlje, sa ciljem da se spriječi broj obolelih od gripa, prvenstveno u predškolskom i školskom uzrastu.”Donijeta je odluka da raspust traje i sledeće nedelje, kako bismo spriječili epidemiju gripa sa kojom se suočavaju građani u okruženju. Želimo da sačuvamo zdravlje naših sugrađana i da smanjimo tendenciju širenja virusa”, rekao je član Gradskog veća Fevzija Murić ovim povodom.
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
21.06
Obradović se vratio na klupu Panatinaikosa
19.06
Baćkulja produžio ugovor sa Novim Pazarom
19.06
Međedović prokockao četiri meč lopte u Kvinsu i ostao bez četvrtfinala
18.06
Švajcarska nadigrala BiH, stotine Novopazaraca pratile meč na Gradskom šetalištu
18.06
Fejsal Mulić potpisao za Novi Pazar i vratio se u plavo-beli dres
18.06
Nikola Mirković ne dolazi u Novi Pazar: potpisao za Smederevo 1924


