BEOGRAD – Srpski teniser Novak Djoković u žrebu je za predstojeći masters u Indijan Velsu, ali je njegovo učešće neizvesno, pošto se nije vakcinisao protiv korona virusa, što je uslov za strane državljane kada ulaze u SAD. “Novak Djoković je na listi učesnika i zbog toga je u žrebu. Trenutno smo u komunikaciji sa njegovim timom, ali nije odlučeno da li će dobiti odobrenje za ulazak u zemlju. Kada dobijemo nove informacije podelićemo ih”, navodi se u saopštenju organizatora. Djoković je u januaru deportovan iz Australije, nakon što je vlada te zemlje ukinula njegovu vizu pošto nije vakcinisan. Drugi teniser sveta rekao je nedavno da je spreman da propusti turnire jer ne želi da se vakciniše. On je drugi nosilac u Indijan Velsu zbog čega je slobodan u prvom kolu, pa meč drugog kola ne bi igrao pre subote. indeksonline.rs/Beta
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
24.06
Gotovo za njih: Prvih šest selekcija bez šansi za nokaut
23.06
Novi Pazar doveo Miljkovića: veliko ime, ali pitanje brzine na bekovskoj liniji
23.06
Veljko Paunović na korak od Al Itihada: FSS pred važnom odlukom
21.06
Obradović se vratio na klupu Panatinaikosa
19.06
Baćkulja produžio ugovor sa Novim Pazarom
19.06
Međedović prokockao četiri meč lopte u Kvinsu i ostao bez četvrtfinala


