SARAJEVO – Policija je na području Pala, Foče i Travnika uhapsila osam osoba koje Tužilaštvo Bosne i Hercegovine (BiH) tereti za krijumčarenje narkotika. Hapšenje su sproveli pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Republike Srpske i MUP Srednje-bosanskog kantona. Iz Tužilaštva BiH su saopštili da se akcija, kodnog kaziva Golub, sprovodi na na području Pala, Foče i Travnika, s ciljem otkrivanja i procesuiranja osoba osumnjičenih za organizovani kriminal u vezi sa krijumčarenjem većih količina marihuane i kokaina. Droga je švercovana sa područja Crne Gore u BiH radi daljeg krijumčarenja prema ilegalnom narko-tržištu u zemljama Evropske unije. U sklopu akcije, kako su objavili mediji, policija je do sada kod osumnjičenih pronašla pet kilograma marihuane, oružje, pancir prsluke, a većina uhapšenih je poznata policiji zbog trgovine narkoticima. indeksonline.rs/Beta
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
21.06
Obradović se vratio na klupu Panatinaikosa
19.06
Baćkulja produžio ugovor sa Novim Pazarom
19.06
Međedović prokockao četiri meč lopte u Kvinsu i ostao bez četvrtfinala
18.06
Švajcarska nadigrala BiH, stotine Novopazaraca pratile meč na Gradskom šetalištu
18.06
Fejsal Mulić potpisao za Novi Pazar i vratio se u plavo-beli dres
18.06
Nikola Mirković ne dolazi u Novi Pazar: potpisao za Smederevo 1924


