ISTANBUL – U istanbulskoj četvrti Šišli jutros se dogodila eksplozija u šahtu sa podzemnim instalacijama nakon čega su evakuisane tri stambene zgrade. U izveštaju istanbulskog dnevnika Sabah je potvrđeno da su zgrade jutros preventivno evakuisane nakon što je najpre noćas počeo da kulja dim, a potom se jutros oko 08.30 čula snažna detonacija koja je odbacila poklopac uličnog šahta u vazduh. Zbog eksplozije i velike količine dima stanari zgrada su napustili svoje stanove, a po dojavi su na lice mesta upućene ekipe policije i dezuzurni tim vatrogasne brigade. Tokom uviđaja je ustanovljeno da su se zapalili podzemni kablovi, zbog čega je terenska ekipa elektrodistribucije prekinuli isporuku struje u tom delu turske prestonice.
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
26.06
Novi Pazar zaradio od Adešine, stigao u Slaven Belupo
26.06
Zumbul Mahalbašić otvorio dušu: FK Novi Pazar se doživljava
26.06
Filip Bačkulja zvanično napustio Novi Pazar, potpisao za Koper
25.06
Bačkulja na probi u Kopru, potom potpisao do 2027.
24.06
Gotovo za njih: Prvih šest selekcija bez šansi za nokaut
23.06
Novi Pazar doveo Miljkovića: veliko ime, ali pitanje brzine na bekovskoj liniji


