RABAT – Marokanska policija saopštila je da je zaplenila više od 31 tone kanabisa u skladištu u blizini Tangera, na severu zemlje i dodala da je uhapsila jednu osobu. Policija je u sredu “zaplenila rekordnu količine od 31 tone i 197 kilograma smole kanabisa”, navodi se u saopštenju Generalnog direktorata za nacionalnu bezbednost. Operacija je sprovedena u skladištu u blizini Tangera gde je kanabis bio sakriven sa voćem i povrćem namenjenim izvozu. Tokom ove operacije je uhapšen muškarac poznat policiji. indeksonline.rs/Beta
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
26.06
Novi Pazar zaradio od Adešine, stigao u Slaven Belupo
26.06
Zumbul Mahalbašić otvorio dušu: FK Novi Pazar se doživljava
26.06
Filip Bačkulja zvanično napustio Novi Pazar, potpisao za Koper
25.06
Bačkulja na probi u Kopru, potom potpisao do 2027.
24.06
Gotovo za njih: Prvih šest selekcija bez šansi za nokaut
23.06
Novi Pazar doveo Miljkovića: veliko ime, ali pitanje brzine na bekovskoj liniji


