BEOGRAD – Posle provere zbog dojava o podmetnutim bombama u 23 srednje škole i gimnazije u Beogradu, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova su utvrdili da su sve dojave bile lažne – rekao je danas ministar prosvete Branko Ružić i istakao da su učenici bezbedni. Učenici su se posle provere vratii na nastavu, a oni koji su poslati kući, imaće naknadno nadoknadu nastave, prenelo je Ministarstvo. Ministar je rekao da je nastava u današnjoj drugoj smeni kao i obično. Cirkularni mejl o podmetnutoj bombi dobile su jutros 23 srednje škole i gimnazije u Beogradu o čemu su odmah obavešteni MUP i BIA. Učenici i zaposleni su evakuisani, dok su policija i njene stručne službe proveravale zgrade. indeksonline.rs/Beta
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
26.06
Novi Pazar zaradio od Adešine, stigao u Slaven Belupo
26.06
Zumbul Mahalbašić otvorio dušu: FK Novi Pazar se doživljava
26.06
Filip Bačkulja zvanično napustio Novi Pazar, potpisao za Koper
25.06
Bačkulja na probi u Kopru, potom potpisao do 2027.
24.06
Gotovo za njih: Prvih šest selekcija bez šansi za nokaut
23.06
Novi Pazar doveo Miljkovića: veliko ime, ali pitanje brzine na bekovskoj liniji


