BEOGRAD – Interventna jedinica sprovela je dva muškarca u Policijsku upravu za Grad Beograd, nakon kontrole automobila “fijat punto” u kojem su se nalazili. Kako prenosi RTS, u toku zaustavljanja automobila, suvozač je kroz prozor bacao paketiće sa heroinom. Kontrolu automobila “fijat punto” bele boje izvršili su pripadnici Interventne jedinice MUP-a u Ulici kralja Radoslava u Beogradu. Iz Interventne jedinice je saopšteno da je automobilom upravljao G. M. (47), dok je na suvozačevom sedištu bio D. N. (42). U toku zaustavljanja vozila, suvozač je kroz prozor odbacio 10 pe-ve-ce paketića u kojima se nalazila praškasta materija braon boje, nalik na opojnu drogu heroin. indeksonline.rs/Tanjug
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
21.06
Obradović se vratio na klupu Panatinaikosa
19.06
Baćkulja produžio ugovor sa Novim Pazarom
19.06
Međedović prokockao četiri meč lopte u Kvinsu i ostao bez četvrtfinala
18.06
Švajcarska nadigrala BiH, stotine Novopazaraca pratile meč na Gradskom šetalištu
18.06
Fejsal Mulić potpisao za Novi Pazar i vratio se u plavo-beli dres
18.06
Nikola Mirković ne dolazi u Novi Pazar: potpisao za Smederevo 1924


