NaslovnaSportRadnički kažnjen sa šest utakmica bez publike i milion dinara zbog incidenata...

Radnički kažnjen sa šest utakmica bez publike i milion dinara zbog incidenata s Javorom

Kazna Fudbalskog saveza Srbije za Radnički 1923

Disciplinski organi Fudbalskog saveza Srbije kaznili su Radnički 1923 zbog ozbiljnih incidenata koji su izbili nakon utakmice protiv Javora iz Ivanjice, odigrane u poslednjem kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Šest mečeva bez publike i novčana kazna

Prema saznanjima Mozzart Sporta, kragujevački klub narednih šest utakmica kao domaćin igraće bez prisustva publike. Istovremeno, izrečena je i novčana kazna u iznosu od milion dinara.

Incidenti nakon meča s Javorom doneli sankcije

FS Srbije je odlučio da odgovornost za nered pripiše klubu, čime su Radničkom 1923 praktično „zatvorene tribine“ u narednom periodu, dok finansijska kazna dodatno opterećuje budžet.

Više o aktuelnostima iz Srbije pratite i kroz naše povezane vesti: Prozivka danas u 18 časova: Novi Pazar kreće u pripreme, navijači traže odgovore i Novopazarac Adis osvojio medalju za Srbiju na Kupu nacija.

Najcesca pitanja

Zbog čega je Radnički 1923 kažnjen?

Kažnjen je zbog ozbiljnih incidenata koji su se dogodili nakon utakmice protiv Javora iz Ivanjice.

Koliko mečeva Radnički igra bez publike?

Radnički 1923 narednih šest utakmica kao domaćin igra bez prisustva publike.

Koja je visina novčane kazne?

Izrečena je novčana kazna u iznosu od milion dinara.

- Advertisment -