Ćamil Duraković, načelnik Srebrenice koji se nalazi u Ženevi, rekao nam je jutros da se još uvijek nisu čuli ni vidjeli sa hapšenim Naserom Orićem, te da će pokušati u toku dana doći do njega.
Duraković koji se u trenutku hapšenja nalazio s Orićem, kazao nam je danas da je otkazao sve zakazane susrete s vlastima Ženeve te da se u BiH ne vraća bez Orića.
– Mi se ne vraćamo dok se ovo ne okonča. Ako treba bit ćemo tu danima. No, ni mi ne znamo još ustvari nii gdje su ga odveli. Rečeno nam je da je predat sudskoj policiji. Čekat ćemo advokata pa onda pokušati vidjeti o čemu se ovdje radi – rekao nam je Duraković.
Predsednik opštine Srebrenica: Ne vraćam se iz Švajcarske bez Nasera Orića
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
23.06
Veljko Paunović na korak od Al Itihada: FSS pred važnom odlukom
21.06
Obradović se vratio na klupu Panatinaikosa
19.06
Baćkulja produžio ugovor sa Novim Pazarom
19.06
Međedović prokockao četiri meč lopte u Kvinsu i ostao bez četvrtfinala
18.06
Švajcarska nadigrala BiH, stotine Novopazaraca pratile meč na Gradskom šetalištu
18.06
Fejsal Mulić potpisao za Novi Pazar i vratio se u plavo-beli dres


