KLS: Tamiš – Novi Pazar 109:82

Košarkaši Tamiša pobedili su večeras u Pančevu ekipu Novog Pazara sa 109:82 (19:22, 32:28, 31:21, 27:11), u utakmici 13. kola Košarkaške lige Srbije (KLS).

Domaćin je prvi put poveo u 15. minutu, bilo je 37:35, da bi u drugom poluvremenu još jednom do izražaja došao manjak igrača u rotaciji Pazaraca.

Pančevce su predvodili Džejlin Endrjuz sa 19, Branislav Terzić i Slaven Čupković sa po 16, te Đorđe Rakočević i Omar Pajić sa po 13 poena.

Marko Grković postigao je 11, a Dante Trejsi 11 koševa za Tamiš.

Najbolji kod gostiju bio je Altin Islamović sa 27 poena, dok su solidne partije pružili Stevan Karapandžić sa 16, Lazar Stanković sa 13 i Marko Gutalj sa 12 poena.

Tamiš je između desetog i 13. mesta na tabeli sa pet pobeda i osam poraza, a Pazar je na deobi 14. i pretposlednje, 15 pozicije sa skorom 4/9.

Novi Pazar će u 14. kolu KLS gostovati kraljevačkoj Slogi, dok će Tamiš igrati protiv Džokera u Somboru.

The post KLS: Tamiš – Novi Pazar 109:82 appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.