Novi Pazar – Teleoptik 1:0. Talenti odlaze iz Novog Pazara

Kadeti Novog Pazara danas su u Šutenovcu u 7. kolu Kvalitetne lige Srbije savladali ekipu Teleotika minimalnim rezultatom 1:0. Pogodak za Novi Pazar postigao je Rušević u poslednjim minutima prvog poluvremena.

Teleoptik je u prvom poluvremenu imao par prilika da postigne pogodak ali odličnim itervencijama Metovića mreža Novog Pazara je danas mirovala.

Mogao je Novi Pazar do povisi vodjstvo sa penala ali je golman gostiju sprečio da lopta udje u gol. U nastavku je domaćin igrao bez isključenog Ruševića.

Na golu gostiju bio je Novopazarac Lazar Slavković 2002. godište. Ovaj talentovani golman osim što je pod ugovorom sa beogradaskim Partizanom član je i reprezentacije Srbije u svom uzrastu.

Slavković je jedan od primera koji i pored svih infrastrukturnih uslova zbog nekvalitetnog rada trenera u Novom Pazaru usavršavanje traže u dugim gradovima.