Pazarci u stilu NBA klubova deklasirali protivnika sa 110 poena!!!

Košarkaši Novog Pazara deklasirali su Prvu petoletku iz Trstenika u sedmom kolu regionalne lige zapad sa 110:77.

utakmica1

Ekipa Dragana Kostića došla je do svoje šeste pobede ove sezone uz trocifren broj poena!

Već se na poluvremenu mogao naslutiti težak poraz gostujuće ekipe. Novopazarci su ubacili 56 dok su gosti šutevima sa distance pokušavali da ostanu u igri i tako stigli do svog 34 poena.

Sve četiri deonice su završene u korist košarkaša Novog Pazara. Već na samom startu drugog poluvremena izabranici Dragana Kostića su pokazali svoju nadmoć.

Na utakmici su se najviše istakao Filip Smailović sa 22 poena. Ništa manje vrednih 21 ubacio je Valid Hadžerić koji je fenomenalnim šutevima sa distance deklasirao protivnika.

U sledećem kolu će se igrati pravi derbi lige zapad gde novopazarci dočekuju ekipu sa kojom dele prvo mesto na tabeli. Ekipa Radničkog iz Kragujevca je veoma neugodan rival koji takođe pokazuje veluku želju za ulazak u veći rang takmičenja.

Dođite da zajedno podržimo naše košarkaše i uz fer i korektno navijanje, kako se može videti samo u hali Pendik, proslavimo prvo mesto na tabeli.

U nedelju, 22. novembara u hali Pendik utakmica OKK Novi Pazar – KK Radnički 1950 Kragujevac.