Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Pazaru uhapsili su A. K. (2000) iz Sjenice zbog sumnje da je počinio krivično delo teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja, nakon saobraćajne nesreće u kojoj su život izgubile dve osobe, dok je jedno dete teško povređeno.
Prema sumnjama policije, nesreća se dogodila sinoć oko 21.15 časova u Sjenici. A. K. je upravljajući automobilom marke „škoda“, neprilagođenom brzinom prešao na trotoar i udario u četrdesetčetvorogodišnju ženu i njeno dvoje dece — dvanaestogodišnju ćerku i devetogodišnjeg sina.
Od zadobijenih povreda žena i njena ćerka preminule su na licu mesta. Dečak je zadobio teške telesne povrede i prevezen je na Institut za majku i dete u Beogradu, gde mu se ukazuje medicinska pomoć.
Po nalogu nadležnog tužilaštva osumnjičenom A. K. određeno je zadržavanje do 48 časova. Nakon toga biće, uz krivičnu prijavu, priveden Višem javnom tužilaštvu u Novom Pazaru, koje će dalje voditi postupak.






