Novi Pazar – Bursa – Na poziv gradonačelnika Burse, Redžepa Altpe, delegacija grada Novog Pazara učestvovala je na 3. Medjunarodnom ekonomskom samitu
Grad su predstavljali članovi gradskog vijeća Emir Elfić i Jusuf Mujezinović kao i privrednici iz ovog grada.
Takodje samitu je prisustvovala i delegacija Prijepolja koju je predvodio Esad Hodzić.
Ovom prilikom skupu se obratio Emir Elfić predstavljajući sandzačke opštine i ekonomske potencijale nase regije, istakavši i važnost bilateralne saradnje Srbije i Turske!
Privrednu delegaciju činilo je više od deset firmi iz Sandžaka koje su u Bursi predstavile svoje proizvodne programe u direktnim razgovorima sa turskim kolegama!
Elfić i Mujezinović trećem međunarodnom ekonomskom samitu u Bursi
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
11.06
Mamić potvrdio: Novi Pazar želi Adema Ljajića
09.06
Nemanja Miletić potpisao za Radnički 1923
09.06
Nemanja Miletić potpisao za Radnički 1923
09.06
Veterani Novog Pazara i Prijepolja odigrali prijateljski meč u Šutenovcu
08.06
Međedović pao na ATP listi posle Rolan Garosa
08.06
Nemanja Miletić doneo odluku: novi klub na pragu


