BEOGRAD – Policija je noćas u Beogradu isključila iz saobraćaja tridesetjednogodišnju ženu koja je vozila “BMV” brzinom od 196 kilometara na čas, iako je ograničenje na tom delu 80km/h, a u kolima su bila i deca od četiri i šest godina. Uvrdjeno je i da joj je istekla vozačka dozvola, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova To se desilo noćas oko 1.20 časova na auto-putu Beograd-Šid, na teritoriji Novog Beograda. Noćas je iz saobraćaja isključen i dvadesetdvogodišnjak koji je pekoračio brzinu na istom potezu vozeći kola iste marke brzinom od 138,7 kilometara na čas. Prilikom isključenja sa auto-puta nije se zaustavio na znak Stop. Uvrdjeno je da je vozio sa probnom vozačkom dozvolom u vreme kad mu to nije dozvoljeno i da je pozitivan na kanabis. Protiv oba vozača biće podnete prekršajne prijave. indeksonline.rs/Beta
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
26.06
Novi Pazar zaradio od Adešine, stigao u Slaven Belupo
26.06
Zumbul Mahalbašić otvorio dušu: FK Novi Pazar se doživljava
26.06
Filip Bačkulja zvanično napustio Novi Pazar, potpisao za Koper
25.06
Bačkulja na probi u Kopru, potom potpisao do 2027.
24.06
Gotovo za njih: Prvih šest selekcija bez šansi za nokaut
23.06
Novi Pazar doveo Miljkovića: veliko ime, ali pitanje brzine na bekovskoj liniji


