BEOGRAD – Policija u Beogradu zaplenila je u tri akcije 1,7 kilograma amfetamina, 550 grama marihuane, 150 tableta MDMA i uhapsila tri osobe povezane s trgovinom tom drogom, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije. Pretresom stana V.V. (41), policija je našla 550 grama amfetamina, 500 grama marihuane, tablete MDMA, pištolj i 25 metaka, pa će protiv njega biti podneta i krivična prijava za nedozvoljenu proizvodnju, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija. Pretresom stanova M.M. (39) nadjeno je još 550 grama amfetamina, manja količina marihuane, a u stanu osumnjičenog N.R. (33) 600 grama amfetamina, 50 grama marihuane i dve vagice, navodi se u saopštenju. Osumnjičeni su, uz krivičnu prijavu, privedeni u tužilaštva, a sudija za prethodni postupak im je odredio pritvor do 30 dana. indeksonline.rs/Beta
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
23.06
Novi Pazar doveo Miljkovića: veliko ime, ali pitanje brzine na bekovskoj liniji
23.06
Veljko Paunović na korak od Al Itihada: FSS pred važnom odlukom
21.06
Obradović se vratio na klupu Panatinaikosa
19.06
Baćkulja produžio ugovor sa Novim Pazarom
19.06
Međedović prokockao četiri meč lopte u Kvinsu i ostao bez četvrtfinala
18.06
Švajcarska nadigrala BiH, stotine Novopazaraca pratile meč na Gradskom šetalištu


