Telo Milana Stanića pronađeno u Arilju
Jutros je u Arilju pronađeno telo Milana Stanića, vlasnika hladnjače „D.O.O. Stanić Arilje“. Prema prvim informacijama, Stanić je bio poznat u lokalnoj zajednici, a njegovo ime se posebno vezivalo za malinjake i otkup voća.
Uvažavan među proizvođačima i otkupljivačima
Stanić je važio za jednog od najznačajnijih otkupljivača voća u ovom kraju. Malinari su ga, kako navode proizvođači, pamtili kao čoveka koji je i u najtežim sezonama izlazio u susret njihovim potrebama i pružao podršku kada je to najviše značilo.
Na licu mesta obavljen uviđaj
Na licu mesta obavljen je uviđaj, a nadležne službe prikupljaju informacije kako bi se utvrdile okolnosti pod kojima je došlo do ovog tragičnog događaja.
Za više informacija iz regiona i crne hronike, pogledajte i: Tragedija kod Ušća: poginuo student (20) iz Novog Pazara.
U istom duhu, korisno je pratiti i druga aktuelna dešavanja: Velika policijska akcija u Nemačkoj: razbijena mreža zloupotrebe boravišnih dozvola.
Najcesca pitanja
Milan Stanić je bio vlasnik hladnjače „D.O.O. Stanić Arilje“ i važio je za jednog od najznačajnijih otkupljivača voća u ariljskom kraju.
Telo je pronađeno u Arilju, a nadležne službe su izašle na lice mesta.
Da, na licu mesta obavljen je uviđaj, a prikupljaju se informacije o okolnostima događaja.


