NaslovnaVijestiHronikaPolicijska akcija „Vihor 3“ nakon incidenta u Obrenovcu

Policijska akcija „Vihor 3“ nakon incidenta u Obrenovcu

Beživotno telo muškarca pronađeno je sinoć oko 22.25 časova u naselju Rvati u Obrenovcu, saznaje se nezvanično, prenosi N1.

Prema prvim informacijama, na istoj lokaciji zatečen je i još jedan muškarac sa povredama. Pojedini mediji navode da je reč o migrantima, dok Telegraf.rs prenosi da je u šumskom području kod Obrenovca navodno došlo do sukoba dve grupe migranata.

Pokrenuta policijska akcija

Nakon incidenta, policija je pokrenula akciju „Vihor 3“. Na terenu su pripadnici policije, a u toku je utvrđivanje svih okolnosti koje su dovele do smrti muškarca, kao i identiteta osoba koje su učestvovale u događaju.

Za sada bez zvaničnih detalja

Trenutno nema zvaničnih informacija o uzroku smrti, niti o eventualnim hapšenjima. Nadležni organi prikupljaju dokaze i sprovode provere kako bi se razjasnilo šta se tačno dogodilo.

U međuvremenu, građanima se skreće pažnja da u ovakvim situacijama ne šire neproverene informacije, već da se oslanjaju na zvanična saopštenja policije i tužilaštva.

Najcesca pitanja

Kada je pronađeno beživotno telo u Obrenovcu?

Prema nezvaničnim informacijama, telo je pronađeno sinoć oko 22.25 časova u naselju Rvati.

Da li je na mestu incidenta zatečen još neko?

Da. Na istoj lokaciji zatečen je još jedan muškarac sa povredama.

Šta je policija preduzela nakon incidenta?

Pokrenuta je policijska akcija „Vihor 3“, a u toku je utvrđivanje svih okolnosti i identiteta učesnika.

- Advertisment -