NaslovnaVijestiHronikaNovi Pazar: Zaplenjeni marihuana, kokain i pištolj, uhapšen D. R.

Novi Pazar: Zaplenjeni marihuana, kokain i pištolj, uhapšen D. R.

U Novom Pazaru policija je tokom pretresa stana pronašla drogu i pištolj, saopšteno je iz nadležnih institucija. Uhapšen je D. R. (2003. godište), a protiv njega će, po nalogu tužilaštva, biti preduzete dalje zakonom predviđene mere.

Pretres u Ulici Sutjeska

Kako se navodi, policija je tokom pretresa stana u Ulici Sutjeska pronašla oko 50 grama marihuane, nekoliko grama kokaina i pištolj. Pronađeni predmeti povezani su sa osumnjičenim, zbog čega je uhapšen D. R. (2003. godište).

Hapšenje i dalje postupanje

Uhapšeni je lišen slobode zbog sumnje da je povezan sa pronađenim narkoticima i oružjem. Prema informacijama iz policije, protiv njega će, po nalogu nadležnog tužilaštva, biti preduzete dalje zakonom predviđene mere.

Kontinuirane aktivnosti policije

Iz Policijske uprave ističu da se aktivnosti na suzbijanju kriminala i trgovine narkoticima nastavljaju, kao i da su ovakve akcije deo kontinuiranog rada policijskih službenika na očuvanju bezbednosti građana Novog Pazara. Napominje se i da se osumnjičeni smatra nevinim dok se njegova krivica ne utvrdi pravosnažnom sudskom odlukom.

Prema: pazarpress.net

Najčešća pitanja

Ko je uhapšen u Novom Pazaru i zbog čega?

Uhapšen je D. R. (2003. godište) zbog sumnje da je povezan sa pronađenim narkoticima i pištoljem tokom pretresa stana u Ulici Sutjeska.

Šta je pronađeno tokom pretresa stana u Ulici Sutjeska?

Pronađeno je oko 50 grama marihuane, nekoliko grama kokaina i pištolj.

Koje dalje mere će biti preduzete protiv uhapšenog?

Prema navodima, protiv njega će po nalogu nadležnog tužilaštva biti preduzete dalje zakonom predviđene mere.

- Advertisment -