BEOGRAD – Policija je zaplenila ukupno 16 kilograma marihuane, veću količinu municije, četiri bombe i kao osumnjičene uhapsila dva lica iz Beograda i dva iz Crne Gore.Uhapšeni su M.J. (1955), M.Ž. (1975), oboje iz Beograda, i N.К. (1977) i D.R. (1986), oboje iz Crne Gore, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova. Policija je u vozilu marke “fijat” podgoričkih registarskih oznaka, koje je dovezao D.R. u društvu sa N.К. u specijalno izradjenom bunkeru vozila pronašla osam kilograma marihuane. M.J. se sumnjiči da je dočekao D.R. i N.К. da bi od njih preuzeo opojnu drogu. Takodje, pretresom stana i drugih prostorija koje koristi M.Ž. u Beogradu pronadjeno je još osam kilograma marihuane, kao i 199 komada municije i četiri ručne bombe. Odredjeno im je zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu. Beta
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
26.06
Novi Pazar zaradio od Adešine, stigao u Slaven Belupo
26.06
Zumbul Mahalbašić otvorio dušu: FK Novi Pazar se doživljava
26.06
Filip Bačkulja zvanično napustio Novi Pazar, potpisao za Koper
25.06
Bačkulja na probi u Kopru, potom potpisao do 2027.
24.06
Gotovo za njih: Prvih šest selekcija bez šansi za nokaut
23.06
Novi Pazar doveo Miljkovića: veliko ime, ali pitanje brzine na bekovskoj liniji


