NaslovnaSportLalatović pred OFK Beograd: Publika vraća energiju timu

Lalatović pred OFK Beograd: Publika vraća energiju timu

Lalatović se raduje povratku navijača

Trener fudbalera Novog Pazara Nenad Lalatović poručio je pred utakmicu protiv gostujućeg OFK Beograda na startu plej-ofa Super lige Srbije da mu je posebno drago što se publika vraća na tribine.

On je na konferenciji za novinare istakao da je protiv Partizana ekipa igrala bez navijača i naveo da bi, uz podršku s tribina, ishod mogao da bude drugačiji.

Poziv navijačima i značaj podrške

Lalatović je naglasio da je termin meča u subotu u 17.00 na Gradskom stadionu pogodan, kada ljudi ručaju i odmore se, te pozvao pristalice kluba da dođu u što većem broju.

Trener je dodao da će Novi Pazar nastupiti bez četvorice standardnih igrača, zbog čega mu je podrška sa tribina dodatno važna.

Cilj je plej-of i borba za Evropu

Novi Pazar je peti na tabeli sa 47 bodova, dok OFK Beograd ima sedam manje i drži šestu poziciju. Lalatović je rekao da je plasman u plej-of ispunio zacrtani cilj i da bi ulazak u plej-aut bio potpuno drugačiji scenario.

Prema njegovim rečima, ekipa zajedno strepI samo da li će izboriti Evropu, a pobeda u narednom kolu mogla bi da otvori put ka povratku u trku za evropska mesta.

Izostanci za domaćina

Domaćin će zbog povreda nastupiti bez Jovana Marinkovića, Nemanje Miletića, Abdulsameda Abdulahija i Stefana Stanisavljevića.

Utakmica Novi Pazar – OFK Beograd igra se u subotu od 17.00 na Gradskom stadionu.

Više o Super ligi možete pročitati i ovde: Zvezda dočekuje Vojvodinu u derbiju plej-ofa.

U drugoj sportskoj temi, zanimljivo je i: Anćeloti: Italijanskom fudbalu fali tempo i odbrambeni igrači.

Najcesca pitanja

Kada se igra utakmica Novi Pazar – OFK Beograd?

U subotu od 17.00 na Gradskom stadionu.

Zašto Lalatović posebno ističe povratak publike?

Zato što, kako kaže, ekipa nije imala podršku navijača u prethodnom meču i veruje da bi to moglo da utiče na ishod.

Ko izostaje zbog povreda u Novom Pazaru?

Jovan Marinković, Nemanja Miletić, Abdulsamed Abdulah i Stefan Stanisavljević.

- Advertisment -