Futsal: Novi Pazar vodio, pa sa minus dva stigao do boda u Ivanjici

Futsal tim Novog Pazara odigrao je večeras u Ivanjici nerešeno 4:4 protiv istoimenog domaćina, u utakmici devetog kola Prve lige Srbije.

Oslabljeni neigranjem kapitena Eldina Redžovića, Pazarci su poveli preko Milana Mutavdžića u četvrtom minutu.

Ivanjica je preokrenula i golovima Nikole Rakića u petom, Filipa Lakićevića u 18. i Nikole Removića u 29. minutu stigla do prednosti od 3:1.

Mutavdžić je svojim drugim golom u 32. minutu smanjio vođstvo Ivanjičana, ali je Nemanja Vukašinović u istom minutu pogodio za 4:2.

Gosti su došli do boda zahvaljujući pogotku Mateje Ćirke u 36. i autogolu Đorđa Jovanovića u 37. minutu.

Posle nekompletnog kola, Novi Pazar je četvrti na tabeli sa 14 bodova, dok Ivanjica na poslednjem, desetom mestu ima šest bodova.

Novi Pazar u desetom kolu Prve futsal lige Srbije gostuje zrenjaninskom SAS-u, a Ivanjica dočekuje ekipu Vranja.

The post Futsal: Novi Pazar vodio, pa sa minus dva stigao do boda u Ivanjici appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.