Jošanica ubedljiva na svom terenu! 4:0

Fudbaleri Jošnice danas su u okviru 18. kola Zone Morava, na svom terenu savladali ekipu Radničkog Kovači razultatom 4:0. Jošanica je povela u 16. minutu posle autogola a na 2:0 povisio je Ličina nakon slobodnog udarca u 20 minutu. U toj situaciji, posle nezgodnog pada, golman gostiju Miljoković zadbio je potres mozga pa je hitno prebačen u Zdrastveni centar Novi Pazar. Kako gosti nisu imali rezervnog golmana tu ulogu je preuzeo je fudbaler Maksimović.

Mogao je domaćin da dodje i do trećeg gola u prvom poluvremenu ali je Kurti katastrofalno reagova, kada se našao sam ispred praznog gola.

Jošanica je u nastavku susreta krenula agresnivnije i već u 68. minutu, posle odličnog prodora Smajović vodila sa 3:0. Samo šest minuta kasnije isti igrač oboren je u kaznenom prostoru a realizator sa bele tačke bio je iskusni Hadzibulić, 4:0.

U nadoknadi vremena posle odličnog udarca Hadžibulića prečka je sačuvala gol gostiju.

Jošanica se nakon ovog meča nalazi na četvrtom mestu sa 34 boda.

U narednom kolu Jošanica gostuje ekipi Sušice.