Ljajić nedovoljan za više od 3:4 protiv TSC-a

Fudbaleri Novog Pazara izgubili su danas od gostujućeg TSC-a sa 3:4, u derbiju 28. kola Super lige Srbije.

Topolčani su poveli golom Miloša Pantovića u devetom minutu, ali je domaćin najpre izjednačio preko Adema Ljajića u 11. minutu, a četiri minuta kasnije preokrenuo situaciju pogotkom istog igrača iz jedanaesterca.

Kazneni udarac skivio je Veljko Ilić nad Markom Šćepovićem.

Egal četi Žarka Lazetića doneo je Aleksandar Ćirković u 24. minutu.

Ivan Milosavljević je u 51. i 55. minutu obezbedio TSC-u plus dva, a konačan rezultat postavio je Ljajić kompletiravši het-trik u 90+4. minutu.

Tim Žarka Lazetića meč je završio sa igračem manje jer je u 88. minutu isključen Ebenezer Anan.

Utakmicu na Gradskom stadionu pratilo je oko 3.000 gledalaca.

Posle nekompletnog kola, TSC je treći sa 59 bodova, dok je Novi Pazar osmi sa 35 bodova.

Novi Pazar u 29. kolu gostuje Partizanu, a TSC dočekuje ekipu Čukaričkog.

The post Ljajić nedovoljan za više od 3:4 protiv TSC-a appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.