Rukometaši Novog Pazara pobedom okončali jesen

94
rukometasi-novog-pazara-pobedom-okoncali-jesen
Rukometaši Novog Pazara pobedom okončali jesen

Rukometaši Novog Pazara pobedom su danas završili prvi deo takmičenja u Drugoj ligi Zapad.

Izabranici trenera Adema Mavrića su u zaostaloj utakmici četvrtog kola slavili u gostima protiv Loznice 2 sa 40:35 (20:18).

Pazarce su predvodili Haris Mujčinović i Faris Ćurkić sa po devet golova, dok je gol manje postigao najbolji pojedinac na meču Almin Mekić.

Anes Sefović upisao je pet, a Hamza Hakić tri pogotka za Novi Pazar.

Andrej Savić bio je desetostruki strelac za domaću ekipu. Najbolje su ga pratili David Jevtić sa šest i Vukašin Madžarević sa četiri gola.

Po tri gola za poraženi tim postigli su Pavle Dukojević, Stefan Rajević i Pavle Lukić.

Napredak 2002 iz Kruševca jesenji je prvak sa 16 bodova, ispred Novog Pazara sa 13 bodova na drugom mestu. Rukometaši Loznica 2 zauzimaju šestu poziciju sa sedam bodova.

Novi Pazar će u desetom kolu, na startu drugog dela sezone, gostovati Gučevu iz Banje Koviljače, dok će Loznica 2 dočekati tim Napretka 2002.

M. Minić

The post Rukometaši Novog Pazara pobedom okončali jesen appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.