Danas je prva godišnjica sklapanja bratstva Fenerbahče-Novi Pazar

NPF

 

Sefa Reis:
Danas je 3. mart 2013. godine! Danas je prva godišnjica od zvaničnog sklapanja bratstva Fenerbahče-Novi Pazar. Na današnji dan prošle godine, uputili smo se u Novi Pazar da bismo izgradili most veličanstvenog bratstva, odnosno, da bismo pali u zagrljaj našoj braći. Na današnji dan prošle godine, doživjeli smo najljepši i najemotivniji dan u životu. Dočekalo nas je više hiljada ljudi koji su u nama pobudili neopisive emocije.Ne možemo opisati riječima koliko smo sretni što se zastave Turske i Fenerbahčea vihore izvan granica Republike Turske. Sretan 1. rođendan bratstvu, koje će, ako Bog da, trajati vječno! Zauvijek braća – Fenerbahče & Novi Pazar!

_______

Bugün 3 Mart 2013 ! Fenerbahçe & Novi Pazar kardeşliğinin resmi olarak başlamasının 1. yıl dönümü. Geçen sene bugün, kardeşlerimizle kucaklaşmak, o muhteşem dostluğun köprülerini kurmak için Novi Pazar'a gitmiştik. 1 sene önce bugün, hayatımızın en değerli, en güzel, en duygusal gününü yaşamıştık. Bizi karşılayan binlerce insan, bizi tarifi imkansız duygular içerisinde bırakmıştı.

Türkiye dışında dalgalanan Türk ve Fenerbahçe bayraklarının yaşattığı tarifsiz mutluluğun, ilelebet sürecek bu kardeşliğin 1. yaşı kutlu olsun! Sonsuza dek kardeşiz. Fenerbahçe & Novi Pazar !

POVEZANE VIJESTI
- Advertisment -

POPULARNO