Naslovna Sport Ekonomac – Novi Pazar 1:1

Ekonomac – Novi Pazar 1:1

ekonomac-–-novi-pazar-1:1

Futsal timovi Ekonomca i Novog Pazara odigrali su večeras u Kragujevcu 1:1, u utakmici 17. kola Prve lige Srbije.

Domaćin je poveo golom Andreje Stojčevskog u desetom minutu, a konačan rezultat postavio je Ensar Redžović u 20. minutu.

Kolo pre kraja osnovnog dela sezone, Novi Pazar je peti na tabeli sa 26 bodova, dok je Ekonomac na sedmom mestu sa 18 bodova.

Pazarci su ranije obezbedili učešće u plej-ofu, ali će tek nakon završne runde ligaškog takmičenja biti poznato da li u doigravanje za prvaka države kreću sa četvrte, pete ili šeste pozicije.

Pazarci u 18. kolu Prve futsal lige Srbije dočekuju Ivanjicu, a Ekonomac gostuje Vranju.

M. Minić

The post Ekonomac – Novi Pazar 1:1 appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.