Mladost – Novi Pazar 2:0

Fudbaleri Mladosti pobedili su večeras u Lučanima ekipu Novog Pazara sa 2:0, u utakmici osmog kola Super lige Srbije.

Dvostruki strelac za domaćina bio je Patrik Frajdej Eze, koji je bio precizan u 14. minutu iz jedanaesterca i u 39. minutu.

Gosti su od 23. minuta imali igrača manje, pošto je zbog dva žuta kartona isključen Adetunđi Rasak Adešina.

Posle nekompletnog kola, Mladost je četvrta na tabeli sa 14 bodova, dok je Pazar na desetom mestu i ima deset bodova.

Novi Pazar u devetom kolu dočekuje tim subotičkog Spartaka, a Mladog gostuje Čukaričkom.

The post Mladost – Novi Pazar 2:0 appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.