Ništa od brejka u Beogradu: FON Banjica – Novi Pazar 9:2

Futsal tim Novog Pazara poražen je u Beogradu od FON Banjice sa 2:9, u prvoj utakmici četvrtfinala plej-ofa.

Domaćin je poveo golom Mladena Kocića u prvom minutu, da bi Darko Ristić u desetom minutu izjednačio na 1:1.

Miloš Ljujić u 14. i Lazar Petrašević u 17. minutu odveli su Beograđane na plus dva, a potom je u 19. minutu crveni karton dobio pivot Pazaraca Žarko Matić.

Ristić je u poslednjem, 20. minutu prvog poluvremena još jednom pogodio za Novi Pazar. On je ovog puta realizovao kazneni udarac sa deset metara.

Sedam sekundi pre obaveznog odmora precizan na drugoj strani bio je Strahinja Petrov, pa je FON Banjica na poluvreme otišla sa prednošću od 4:2.

U nastavku su mrežu gostiju tresli dvostruki strelac Ljujić u 27, Petrov sa kompletiranim het-trikom u 29. i 38. minutu, Dejan Jovanović u 35. i tri minuta kasnije Petrašević kao još jedan igrač sa dva postignuta gola u meču na Banjici.

FON Banjica je na taj način povela sa 1:0 u seriji na dve dobijene utakmice.

Drugi susret četvrtfinala doigravanja za prvaka države na programu je u subotu od 19.00 u Sportskoj dvorani Pendik.

U slučaju trijumfa Novopazaraca u revanšu, polufinalistu plej-ofa Prve futsal lige Srbije odlučiće “majstorica” u Beogradu.

Bolji iz ovog duela boriće se za finale sa ekipom Vranja.

The post Ništa od brejka u Beogradu: FON Banjica – Novi Pazar 9:2 appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.