Poraz “plavih”: Novi Pazar – IMT (3:4)

Fudbaleri Novog Pazara poraženi su sa 4:3 na Gradskom stadionu od ekipe IMT iz Beograda u trećem kolu Sperlige Srbije.

Poveo je Novi Pazar već u 3. minutu golom Adetunija Adešine, a potom u 34. Mitar Ergelaš i u 86. Uroš Lazić.

Golove za goste postigli su u 9.  i 81. minutu Miloš Luković, u 91. Nikola Glišić i 93. Viktor Živojinović.

IMT je sedmi na tabeli sa četiri osvojena boda, dok je Novi Pazar 11. sa tri boda.

Novi Pazar će u 4. kolu Superlige Srbije gostovati Radniku u Surdulici, dok će IMT biti domaćin Čukaričkom.

The post Poraz “plavih”: Novi Pazar – IMT (3:4) appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.