Naslovna Sport Teška, ali pobeda!

Teška, ali pobeda!

teska,-ali-pobeda!

Odbojkaši Novog Pazara pobedili su večeras domaći tim Topličanina iz Prokuplja sa 3:2 u setovima, u meču 12. kola Prve lige Srbije.

Novopazarci su dobili uvodni set sa 25:21, ali je Topličanin rešio u svoju korist drugi period igre rezultatom 25:22.

Posle 25:23 za Novi Pazar u trećem i 25:20 za sastav iz Prokuplja u četvrtom setu ušlo se u taj-brejk, u kojem su gosti slavili sa 15:8.

Zbog problema sa grejanjem u dvorani u Prokuplju, utakmica prve runde drugog dela sezone odigrana ja u Sportsko-rekreativnom centru Dubočica u Leskovcu.

Novi Pazar je zadržao treće mesto na tabeli sa odnosom pobeda i poraza 9/3, dok je Topličanin pretposlednji, 11. sa skorom 3/9.

Pazarci u 13. kolu dočekuju ekipu VGSK iz Velikog Gradišta, a Topličanin gostuje Novom Sadu.

The post Teška, ali pobeda! appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.