NaslovnaSportDan odluke u Partizanu: Skupština bira novo rukovodstvo

Dan odluke u Partizanu: Skupština bira novo rukovodstvo

Skupština Partizana danas odlučuje o budućem rukovođenju

Fudbalski klub Partizan danas, od 14 časova, održava sednicu Skupštine u Sportskom centru u Zemunu, na kojoj bi trebalo da bude izabrano ko će ubuduće voditi klub iz Humske.

Posle godinu dana rada, redovna sednica prerasta u izbornu

Nakon više od godinu dana rada aktuelne uprave, duboke podele među čelnicima dovele su do toga da redovna sednica dobije izbornu formu. Delegati će glasati o poverenju rukovodstvu.

Na glasanju će biti predsednik i deo rukovodstva

U fokusu glasanja biće predsednik Rasim Ljajić, potpredsednik Predrag Mijatović, kao i članovi rukovodstva Milka Forcan, Danko Lazović i Vojin Lazarević.

Više o sportskim dešavanjima iz regiona pratite i u tekstu Partizan traži da se finalna serija rukometa nastavi od prekida.

U međuvremenu, atmosferu oko beogradskih sportskih događaja dodatno osvetljava i UŽIVO IZ ARENE: Počinje FNC 31 — pratite borbe iz minuta u minut.

Najcesca pitanja

Kada se održava sednica Skupštine Partizana?

Sednica se održava danas, od 14 časova, u Sportskom centru u Zemunu.

O čemu delegati glasaju na sednici?

Delegati glasaju o poverenju rukovodstvu i praktično biraju buduće rukovođenje kluba.

Ko su imenovani članovi rukovodstva na glasanju?

Na glasanju se pominju predsednik Rasim Ljajić, potpredsednik Predrag Mijatović, kao i Milka Forcan, Danko Lazović i Vojin Lazarević.

- Advertisment -