Futsal: Novi Pazar – Vranje 5:3

Futsal tim Novog Pazara pobedio je večeras gostujuće Vranje sa 5:3, u derbiju drugog kola Prve futsal lige.

Novi Pazar je poveo golom Marka Perića u sedmom minutu, ali je u 14. uzvratio Stefan Krstić.

Domaćin je na odmor otišao sa prednošću od 2:1, do koje je stigao preko Danila Kostića u 19. minutu.

Stefan Spasić je u 25. minutu izjednačio na 2:2, a onda je usledio drugi gol Perića, posle kojeg se upisao i Eldin Redžović, obojica u 33. minutu za vođstvo Pazara od 4:2.

Na 4:3 smanjio je dvostruki strelac Krstić u 38. minutu, da bi konačan rezultat u poslednjem, 40. minutu postavio Mladen Kocić.

Utakmicu u Sportskoj dvorani Pendik pratilo je oko 500 gledalaca.

Aktuelni prvak države Loznica Grad 2018 i Novi Pazara lideri su na tabeli sa po šest bodova, dok je Vranje na deobi od trećeg do šestog mesta sa tri boda.

Zbog obaveza reprezentacije Srbije u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Uzbekistanu 2024. godine sledi pauza u šampionatu, koji se nastavlja 22. septembra.

The post Futsal: Novi Pazar – Vranje 5:3 appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.